tenways

Poznaj LOT

Przez FashionistkaTrendów, 2 Czerwiec, 2024

Polskie Linie Lotnicze LOT - Tradycja, jakość, kompetencje

Od ponad 90 lat, Polskie Linie Lotnicze LOT tworzą historię światowego lotnictwa, oferując komfortowe i bezpieczne podróże do najdalszych zakątków świata. Jego priorytetem jest Pasażer, który jest na pierwszym miejscu w jego usługach. LOT zawsze stawia na profesjonalizm i śmiało dąży do celu, aby zapewnić wyspecjalizowane produkty, dopasowane do każdego klienta.

Bezpośrednie połączenia lotnicze na całym świecie

Posiada bezpośrednie połączenia lotnicze do ponad 80 miast na całym świecie, od Starego Kontynentu po Bliski Wschód, Azję i Amerykę Północną. Jego rozbudowana siatka rejsów dociera do najodleglejszych zakątków świata, umożliwiając mu dotarcie do wymarzonego miejsca o przyzwoitej porze.

Komfort i wygoda

Wykorzystuje w pełni swoją podróż wybierając loty do najlepszych portów lotniczych. Jego samoloty są wyposażone w najwyższy poziom techniki, zapewniając komfortowe warunki podróży. Ergonomiczne kształty, miękkie fotele, pojemne schowki bagażowe i mniejsze zużycie paliwa - nowy poziom wygody tylko z LOT-em!

Serce podróży - jego załoga

Od wejścia na pokład po lądowanie w porcie docelowym - on troszczy się o Pasażerów już od pierwszych minut. Jego profesjonalna załoga dba o to, aby podróż była komfortowa i bezpieczna.

Miles&More - program lojalnościowy

Podróżując z LOT-em, otrzymuje możliwość wzięcia udziału w Miles&More, największym programie lojalnościowym w Europie! Gromadzi cenne mile i wymienia je na atrakcyjne nagrody rzeczowe, dodatkowe usługi lotniskowe czy bilety lotnicze.

Warty uwagi aspekty:

- Bezpośrednie połączenia lotnicze do ponad 80 miast na całym świecie
- Komfortowe warunki podróży na pokładzie
- Profesjonalna załoga dba o Pasażerów
- Miles&More - program lojalnościowy
- Wielkość bagażu podręcznego do 8 kg w cenie biletu
- Procedura 24h - anulowanie rezerwacji w przeciągu 24 godzin
- Usługa TIME2THINK - blokowanie wybranej taryfy
- Kodowanie - możliwość korzystania z rejsów operowanych przez innych przewoźników

Loty z atrakcyjną ceną

Kupując bilety lotnicze bezpośrednio na jego stronie internetowej, otrzymuje gwarancję najniższej ceny, bez dodatkowych kosztów i ukrytych opłat. Każda okazja jest dobra do oszczędzania - bądź na bieżąco z jego ofertami specjalnymi i otrzymuje atrakcyjne zniżki na loty.

Eko-orientacja

Mając na uwadze rosnące znaczenie postaw proekologicznych na świecie i oczekiwania pasażerów, realizuje politykę firmy odpowiedzialnej społecznie. W ramach projektu Destination ECO koncentruje się na redukcji emisji CO2, poszukiwaniu alternatywnych paliw lotniczych oraz recyklingu.

Lot Polskie Linie Lotnicze LOT to SuperPrezent! Kup teraz: https://www.lot.com/pl/pl

Tagi